Mama i Noworodek

Ciąża to czas oczekiwania. Przez dziewięć miesięcy masz czas, żeby dobrze przygotować się na przyjęcie Twojego malucha. W Twoim życiu za pewien czas nastąpią duże zmiany. Tak naprawdę większość z Was czekała na tą chwile bardzo długo. Teraz jak nosisz pod sercem swoje maleństwo chcesz się dobrze przygotować na jego przyjęcie w jak najlepszy sposób. Dbając należycie o swojego zdrowie i dobre samopoczucie, wykonując zalecane badania, robisz wszystko, aby Twoja ciąża przebiegała prawidłowo. Prowadząc zdrowy i higieniczny styl życia zapewniasz swojemu dziecku dobry start. Jest teraz czas dla Was, nasze położne i nasza bezpłatna szkoła rodzenia w Gdańsku pomoże w odpowiedni sposób przygotować przyszłych rodziców na przyjęcie malucha.

Oferta szkoły rodzenia

Kwalifikacje:
– Dyplom położnej (Medyczne Studium Zawodowe Wydź. Położnych)

Kursy:
– Kurs kwalifikacyjny dla położnych środowiskowo-rodzinnych

Szkolenia:
– Samobadanie i profilaktyka raka piersi

– Aktywna szkoła rodzenia w Gdańsku

Sukcesy zawodowe:
– Samodzielność zawodowa uzyskana w trakcie prowadzenia Indywidualnej Praktyki Położnej

O nas

Na naszych wspólnych spotkaniach  omówimy jak przebiega fizjologiczna ciąża, jakie zmiany zachodzą w Twoim organizmie. Porozmawiamy jak przygotować się do porodu, jakie są oznaki zbliżającego się porodu. Co należy zabrać ze sobą do szpitala. Kiedy udać się do szpitala. Opowiemy jak zminimalizować stres porodowy, co zrobić, żeby przy minimalnej dawce dyskomfortu spędzić czas na sali porodowej. Na kolejnych zajęciach w naszej szkole rodzenia opowiemy Wam jak wygląda noworodek po porodzie. Czego możecie oczekiwać od personelu medycznego, w jaki sposób pomoże Wam powitać na świecie Wasze maleństwo. Jak pielęgnować noworodka, kąpać, jak go karmić, a także będą zagadnienia dotyczące problemów laktacyjnych. W naszej szkole rodzenia w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej  prowadzimy wykłady, które pomogą Wam przygotować się do przyjęcia maluszka.