Blizna po cesarskim cięciu – jak o nią dbać?

Blizna po cesarskim cięciu – jak o nią dbać?

Narodziny dziecka są jedną z najpiękniejszych chwil w życiu rodziców. Nie zawsze jednak poród może odbywać się naturalnie, mimo wielkich planów i chęci. Wówczas konieczne jest wykonanie cesarskiego cięcia. W takim wypadku dodatkową pamiątkę po narodzinach pociechy stanowić będzie blizna po cesarce. Warto jest zadbać o nią właściwie od początku. Z jakich względów pielęgnowanie blizny po przeprowadzeniu cesarki będzie tak istotne? Jak to robić we właściwy sposób i o czym należy pamiętać?

Co robimy?

W ramach szkoły rodzenia prowadzimy kompleksowe zajęcia mające na celu przygotowanie przyszłych rodziców do najważniejszej roli ich życia. Zapraszamy!

Harmonogram

PONIEDZIAŁKI – GODZINA 13:00
WTORKI – GODZINA 16:50 i 18:00
ŚRODY – GODZINA 16:50 i 18:00
CZWARTKI – GODZINA 16:00 i 18:00
FITNESS W CIĄŻY – CZWARTKI – GODZINA 10:00

Kontakt

Bezpłatna Szkoła Rodzenia „Mama i Noworodek”
80-175 Gdańsk
ul. Jabłoniowa 29B
Tel.: 606 11 35 40
E-mail: kontakt@szkolarodzeniagdansk.pl

Designed by WadimSoft & SEO77