Oferta szkoły rodzenia

Jesteś w ciąży? Masz wiele pytań i wątpliwości? Chcesz być dobrze przygotowana do porodu i późniejszej opieki nad noworodkiem? Szkoła rodzenia to idealna opcja dla Ciebie!

Do szkoły rodzenia warto przystąpić w II lub III trymestrze ciąży, gdy brzuszek zaczyna być już widoczny, a młoda mama czuje się już zdecydowanie lepiej. Zajęcia szkoły rodzenia Mama i Noworodek to przede wszystkim zajęcia praktyczne.

Od którego tygodnia szkoła rodzenia? W ofercie szkoły rodzenia „Mama i noworodek” w Gdańsku znajduje się kurs obejmujący przyspieszony kurs i kurs indywidualny dla par. Przewidziane są 3 spotkania trwające po 2 godziny. To wystarczający czas, aby pomóc przyszłym rodzicom lepiej zrozumieć procesy, które zachodzą w organizmie młodej mamy oraz przyszłe wydarzenia, które będą towarzyszyły młodym rodzicom. Szkoła rodzenia oferuje nie tylko fachową wiedzę, ale także wsparcie specjalistów i innych przyszłych mam. Uczestnictwo w szkole rodzenia pozwala zbliżyć do siebie partnerów, a także lepiej przygotować się na świadome rodzicielstwo.

Oferta bezpłatna szkoły rodzenia

– kurs w szkole rodzenia
ćwiczenia dla kobiet w ciąży
wizyty patronażowe
– zdjęcie szwów
– warsztaty z chustonoszenia
– każda pacjentka otrzymuje produkty firmy LOVI oraz próbki firmy Linomag i Oilatum

Dlaczego warto skorzystać z szkoły rodzenia Mama i Noworodek?

• Szkoły rodzenia są często jedynym i najbardziej wiarygodnym źródłem wiedzy dla młodych rodziców, obalają mity, przedstawiają fakty i pozwalają lepiej przygotować się do nowej roli.
  • Zajęcia to nie tylko teoria, ale także jeszcze bardziej wartościowa praktyka (np. kąpiel noworodka), dzięki której oboje będziecie bardziej pewni w swoich działaniach.
  • Zajęcia poprawią komfort mamy podczas porodu, uczą jak zredukować ból, w jaki sposób przygotować się na połóg, jak karmić piersią – to wartościowe informacje szczególnie dla debiutujących mam.
  • Uczestnictwo w zajęciach pomaga zawęzić kontakt, uczucie i zrozumieć wzajemne emocje, które targają obojgiem partnerów.
  • Zajęcia w szkole rodzenia dają rodzicom więcej pewności, która zaowocuje podczas przyszłych wydarzeń pełnych emocji.
  • Lekcje pozwalają efektywnie wypełnić czas oczekiwania do porodu, skłaniają młodą mamę do aktywności fizycznej i wyjścia z domu.

W ofercie szkoły rodzenia „Mama i noworodek” w Gdańsku  znajdują się jeszcze masaże kręgosłupa. Ból pleców dokucza wielu przyszłym mamom, dlatego warto więc zapisać się na masaż, który przyniesie ukojenie.

Polecamy także voucher do szkoły rodzenia online

Oferta płatna szkoły rodzenia

– kursy szkoły rodzenia – przyśpieszone /zajęcia indywidualne dla par w soboty i w niedzielę/ 3 razy po 2 godziny – 700 złotych
– masaż kręgosłupa kobiety w ciąży – 100 złotych

Bezpłatna szkoła rodzenia refundowana przez NFZ dla kobiet od 21 tygodnia ciąży, które dokonały wyboru naszej położnej Środowiskowo-Rodzinnej.